Pakume vastavalt hooajale erinevaid harivaid programme koolidele ja lasteaedadele. Programmides osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine telefonil 5028973 või info@kuristu.ee. Lastegruppidel on iga kümne lapse kohta ühele saatjale sissepääs tasuta.

Leivaprogramm - sügisest kevadeni
Tule ja vaata, kuidas tehti leiba 100 aastat tagasi ning proovi ise ka! Iga laps saab kaasa omatehtud leivakese. Hind koos loomaaia külastusega 6.-/laps.

Jõuluprogramm - detsember 2021
Vaatame üle talu loomade tegemised talvel. Mängime, meisterdame, räägime jõulujuttu, otsime jälgi päkapikkude tegemistest. Keedame pajas teed ja sööme piparkooki. Grupi maksimaalne suurus 25 last. Hind koos loomaaia külastusega 6.-/laps.

Kevad talus - kevad 2022
Otsime kevademärke ja tutvume kevadiste talutöödega. Igaüks saab kaasa ka oma taime/seemne mille eest kodus hoolitseda. Grupi maksimaalne suurus 30 last. Hind koos loomaaia külastusega 5.-/laps

Lihavõttenädal - aprill 2022
Tutvume rahvakalendri kommetega. Mängime mänge ja otsime üles peidetud üllatused. Värvime mune-iga laps saab enda värvitud muna kaasa! Hind koos loomaaia külastusega 5.-/laps.